Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az Iphone 6Sről?

Mit gondoltok az Iphone 6Sről?

Figyelt kérdés

MegértiÁ? vagy jobb lenne már iphone 6s+-ot venni?

ti nektek melíik jó? minden személyws tapasztalat érdekel!

Akkuulátor, kamera minden!


2015. nov. 19. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
Jónak jó de rohadt drága.
2015. nov. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Elég szimpatikusak. Az apple-t ismerve, ha megveszed, akkor lesz egy telefonod a következő 4-5 évre. A 6S Plus viszont már elég nagy. Én is csak azért gondolkodom abban, hátha egy jó köztes megoldás, ami kiváltja a tabletet és a telefont is. Viszont ekkora méretben már kétlem, hogy normálisan elférne a nadrágzsebeimben.
2015. nov. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Rohadt jó telefon. Rohadt drágán.
2015. nov. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Kulfoldon elek, az atlagkereset itt messze magasabb mint otthon, ugyhogy a "megeri" vagy sem itt nem tema.


3 evig nyuztam a 4S-t es csak azert valtottam le a 6S-re, mert az uj rose gold szin meseszep es mert a szolgaltatom kedvezo reszletfizetest adott.


Kb. 1 honapja van meg. Teljesen meg vagyok vele elegedve. Nem erdekel meddig birja az aksi, egy napot siman kibir, este meg toltore teszem ha kell, de a cegben is van tolto meg a kocsiban is, nem megyek olyan helyre, hogy ne legyen toltesi lehetoseg, de ha megis akkor elotte tutti 100%ra toltom fel.


A 6+ nekem tul nagy; a kezemnek is meg a taskaimnak is, pici noi retikuloket hordok amiben van minden lom, a 6+nak nem lenne mar hely, ezt a nagy 6S-t is ugy kell neha gyomoszolni;)


A kamera sokkal jobb kepeket csinal mint a 4S ugyhogy nekem ez elorelepes. Nincs fenykepezom, a teloval fotozok mindnent (meg videozok is) es mar a 4S-sel is remek fotokat/videokat csinaltam, a 6S-el ennel csak jobbak lesznek.

2015. nov. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!