Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 10 értelmetlen szaggat...

Windows 10 értelmetlen szaggatás! De miért?

Figyelt kérdés
A Windows 10 egér mozgatás közben csak úgy egy-egy pillanatra szaggat, új lapok megnyitásánál még jobban, valamikor annyira szaggat, hogy alig tudom eltalálni az ikont, vagy egy-egy pontot. Filmnézés közben 5-10 percenként a hang és a kép is szaggat, játék közben is észrevehető egy-egy szaggatás és nem tudok rájönni mi a probléma, nagyon idegesítő! A gépem i5-4690k,8giga ram, HD7870-es, SSD és 2 vinyó és míg Win 7 volt fent nem volt ilyen problémám! Ötlet?
2015. nov. 22. 09:42
 1/5 Molyolo ***** válasza:

Biost felfrissítetted az adott verzióra?

Meg felraknám utáns a 10-es drivereket is ha nem tetted meg.

2015. nov. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A driverek frissek, mindig frissítem őket, de a Bios-t még nem próbáltam... megpróbálom, hátha segít! Köszönöm a tippet! :)
2015. nov. 22. 11:57
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem akarom elkiabálni, mert volt már, hogy jó lett a szaggatás, de csak egy darabig, de a Bios frissítés után ahogy betöltött a Windows máris tapasztalom, hogy nincs szaggatás, de majd filmnél fog eldőlni, mert ott mindig csinálta! De nagyon szépen köszönöm a tippet, remélem csak ennyi volt a problémája és másnak is fog segíteni ez a kérdés! :)
2015. nov. 22. 12:19
 4/5 A kérdező kommentje:

Úgy látszik elkiabáltam, mert eddig tartott a szaggatásmentes működés, már megint kezd szaggatni a windows... játéknál is észrevehető, filmnél is, na meg a windows-ban is, ha nem csinálok semmit, csak megmozdítom az egeret akkor is!!! :(

Nekem már nincs se tippem, se ötletem...

2015. nov. 26. 17:28
 5/5 A kérdező kommentje:

Sok idegeskedés és szenvedés után meg van a probléma oka (elég nehéz volt elhinnem), de (még) nem tudtam elhárítani véglegesen!!!

Windows 10 op.rendszernél a torrent kliens kavar be és csinálja a mikroszaggatásokat!!! Ha fut pl. az uTorrent, vagy bármi más torrent letöltő, ami torrent klienst használ (mind azt használja, ahogy én tudom), akkor szaggat a windows, a film, a játék... minden!!! Mikor ki van kapcsolva, akkor minden okés, mikor bekapcsolom, akkor (nem egyből) néhány nap is kell neki, vagy 1 hét is, hogy újra szaggasson (össze-vissza kezdi el a szaggatást)!!! Nem tudom mit lehetne tenni ez ellen, engem nagyon idegesít és tudtommal másokat is!!!

Ötlet???

2016. ápr. 10. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!