Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Dupla klikk probléma! Mitől...

Dupla klikk probléma! Mitől lehet ez?!

Figyelt kérdés

Kb 1 éve vettem egy Genius Gila egeret, elég borsos áron... Pár napja vettem észre, hogy valami nem oké.. Amikor a mappák között böngészek, vagy telepítek valamit, akkor néha dupla klikket alkalmaz szimpla helyett. Elkezdett már komolyan idegesíteni, mert már egy dolgot szúrtam el emiatt. Ha valaki tud ez ellen valami megoldást, akkor arra kérem hogy segítsen!

Válaszokat előre is köszönöm!:)



2015. nov. 22. 17:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Tönkrement a mikrokapcsoló. Ki kell forrasztani, és a helyére építeni egy rendes Omront (kb. 400-500 Ft).
2015. nov. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De az az érdekes, hogy ennyi idő alatt? Utána néztem és nem nagyon láttam sehol, hogy bárkinek is lett volna ilyen problémája. Lehet hogy kifogtam egy ilyen példányt? Áh... Azért az ember elvár annyit, hogy ilyen árakért jó terméket kapjon.. Dehát.. :/
2015. dec. 3. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!