Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért laggol a vadiúj gépemen...

Miért laggol a vadiúj gépemen a MesterMC? Lehet ezen segíteni?

Figyelt kérdés
Az új (októberben kaptam) Lenovo laptopomra nem rég töltöttük le a MesterMC-t, de laggol. Leállítottunk mindent a minimumra, de semmi sem segít. Ez rendbe lehet hzni valahogy?

2015. nov. 26. 12:20
 1/5 Tengor ***** válasza:

Első körben érdemes lenne tudni, hogy milyen gépről van szó.

Második körben meg jelezheted a hibát a kliens tákolójának, aki pont nem fog vele foglalkozni, de legalább megpróbáltad.

2015. nov. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Próbáld meg ezt: Beállítások> Videóbeállítások> VBO-k használata: Be, Alternatív blokkok: Be,

Fog Start: 0.8 (erősebb gépnél lehet kisebb), Max FPS: Korlátlan. Ha ez nem segít írj a fejlesztőknek.

2015. nov. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Jófej:D ***** válasza:
Az nem lehet hogy a laptop gyenge hozzá? (gondolom nem a szerver laggokra gondolsz, mert abból sok van.) Ha a rendes minecraft jól megy, akkor ez a válaszom: A MesterMC márcsak ilyen. De megpróbálhatod lejjebb venni a látótávolságot és a többi beállítást.
2015. nov. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Jófej:D ***** válasza:
Az előbb nem láttam hogy már levettél mindent minimumra. Próbálj ki egy másik minecraft launchert hogy megtudd hogy a mester mc-ben van -e a hiba. (pl team extreme)
2015. nov. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem Lenovo G500 laptopom van és mindenhol stabil 600fps-sel fut. Ezt csak azért mondom mert a laptopok sokkal jobbak mint az asztali gépek (kivétel a Gamer PC-k mert azokon van kb 2000fps)
2015. dec. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!