Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha egy laptophoz nem kaptam...

Ha egy laptophoz nem kaptam anno CD/DVD-t, akkor hogyan kell újrarakni az oprendszert (Vista)?

Figyelt kérdés
Acer laptop, amikor megvettem bekapcsoltam, feltette magát. Most újra szeretném rakni, de nem tudom, h kezdjem el. Töltsem le az oprendszert, írjam ki DVD-re és úgy? Vagy a gépben van vmi program?
2010. márc. 21. 16:03
 1/7 MaXXeGee ***** válasza:
A legegyszerűbb ha kölcsönkérsz egyet a szomszédtól, vagy letöltesz egy "gyári" iso-t .. az ilyen nagyon sufnituningos op rendszerekben én személy szerint nem bízom. A laptophoz szükséges drivereket pedig utólag az acer oldaláról, típusszám alapján le tudod tölteni ... de érdemes előtt megnézni, hogy ha van ehhez a típushoz win7 driver csomag is .. akkor én nem vistát tennék rá.
2010. márc. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De ha vistához van serialom? Akkor azzal mit kezdek windows 7-nél?
2010. márc. 21. 16:26
 3/7 anonim ***** válasza:
windows 7hez vannak akrivátorok..Tele van torrent oldalak vele (:
2010. márc. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 MaXXeGee ***** válasza:

Amit letöltesz ahhoz nem biztos, hogy jó lesz a meglevő serial-od. awin7hez pedig ott van a loader:

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. márc. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A kérdés feltevője nem azt kérdezte, hogy miként tegyen fel win7-et a Vista helyett hanem azt, hogy a gyári oprendszert hogyan állíthatja vissza. Egyébként ilyen rendszereken szokott lenni egy ACER eRecovery progi, ahonnan visszaállítható a rendszer a gyári állapotra(recovery partícióról). Ha van egy legális Vistá-d és a 7-es nem adna neked annyival többet hogy érdemes legyen, ne válts.
2010. márc. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A lényeg az lenne, hogy ugyanúgy tegyem fel mint egy asztali gépnél kell?
2010. márc. 22. 10:40
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha DVD-ről telepítesz, akkor igen. Ha a recovery partícióról akarod újra húzni, akkor a fent leírt módon, ugyanis ebben az esetben a rejtett partíción található alaprendszer települ vissza a gépre. Lehetséges olyan megoldás is, hogy készíttetsz az eRecovery-vel egy bootolható DVD-t (nálam 2 db kellett). Ezután ezeket felhasználva újra telepíthető a rendszer.
2010. márc. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!