Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Gamer billentyűzet és egér,...

Gamer billentyűzet és egér, honnan?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Arra gondoltam, hogy a barátomat meglepem karácsonyra egy gamer billentyűzettel és egérrel. Én viszont egyáltalán nem értek hozzá. Tudnátok esetleg segíteni, hogy hol, esetleg melyiket érdemes megvenni, ami jó, de árban is kivitelezhető (ilyen 10-en párezerre gondoltam maximum)?

Előre is köszönöm! :)


2015. nov. 29. 17:09
 1/3 anonim ***** válasza:
www.ipon.hu ott megkeresheted a megfelelot. Szukitheted osszegre es markara, ezenfelul velemenyeket is talalsz az oldaltol es a vevoktol egyarant.
2015. nov. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ÁCSI!!!


Ajánlott olvasmányok:

[link]

[link]


Attól, hogy valami "gamer" az nem feltétlenül jelent jót is. Több mindentől függ egy jó egér kiválasztása.

- szenzor

- méretei

- géppel való kommunikációs sebesség

- felület mintavétel gyakoriság

- stb


Míg egy bill. esetén azért lazább a téma. Egy jó bill. 20.000-től kezdődik és ez már a mechanikus kategóriába esnek. Mondjuk ezek "örök életűek".


Persze: Azt ne feledjük el, hogy egy jó egérhez egy jó egérpad is dukál.


Azért azt meg kell jegyezni: egy jó egér és egy jó egérpad lehet külön-külön jók, de együtt azért típusfüggően lehet, hogy nem jönnek ki egymással. (pl. a szenzora rosszul érzékeli az egérpad felületét)

2015. nov. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 SylwerStone ***** válasza:
Te nem fogsz 10-en pár ezerért "gamer" cuccot venni. Egy normális, mechanikus billentyűzet 20 ezer felett kezdődik, ha azt akarod, hogy világítson is, akkor inkább 30. Egy normális szenzoros egér is közelebb van a 20k-hoz, mint a 10-hez. Szóval szerintem gondold ezt át.
2015. dec. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!