Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van egy tabletem, és hozzá...

Van egy tabletem, és hozzá egy OTG kábelem! Egyszerre több eszközt is szeretnék csatlakoztatni hozzá pl: egér, billentyűzet stb, de úgy hogy közben tölteni is tudnám! Lehetséges ez? Ha igen, mit kell vennem hozzá?

Figyelt kérdés

2015. aug. 9. 23:00
 1/2 anonim ***** válasza:
közben tölteni nem fog menni. A telefonon csak 1 mini usb nyilás van akkor lehetne megoldani ha lenne olyan kábel aminek egyik vége mini usb vég a telóba belemegy a másik vége meg 2-3 mini usb elosztó lenne. Ha lenne ilyen kábel akkor már az egyikbe mehetne az OTG kábel a másikba rendesen a töltő. Az otg be mehetne egy USB elosztó adapter ami USB vel az otg be és kb 3-5 usb nyilás lesz. Ez igy elég menő lenne mondjuk :D
2019. aug. 18. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

közben találtam USB-TO USB kábelt, ezzzel megvalósítható. ez bele a töltőfejbe másik vége az otg elosztóba amit már megvettünk, és talán tölteni fogja.

ez az : [link]

2019. aug. 18. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!