Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Beex Rock vagy Open Dott tablet?

Beex Rock vagy Open Dott tablet?

Figyelt kérdés
Tabletet szeretnék vásárolni nagyon light-os játékokra, olvasgatásra, netezésre illetve Youtube videók nézésére. Szerintetek melyik tabletet válasszam? Igazából először az Open Dott tabletet szerettem volna, de sehol sincs már raktáron, egy Tescoban sem a környékünkön, ezért gondoltam a Beex Rock-ra. Akinek van ilyen tabletje le tudná írni a tapasztalatait, előnyeit, hátrányait? Nem túl gagyi? Milyen a gyorsasága? Előre is köszönöm a válaszát mindenkinek, és majd küldöm a zöld kezeket :DD

2015. dec. 1. 14:03
 1/8 Tengor ***** válasza:
Nincs tabletem, de ezek közül egyiket sem venném.
2015. dec. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele hogy alsó-középkategóriás tabletekről van szó, és nincsenek túl nagy elvárásaim, viszont az Open Dott tabletről nagyon nagyon jókat hallottam, szeretném tudni, a Beex Rock is ilyen jó-e.
2015. dec. 1. 14:28
 3/8 anonim válasza:
Nálam a Beex egy évet már kibírt. 23 000 Ft. körül volt az Extrem Digitalnál.
2015. dec. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
1 évet kibírt, milyen nyúzásoknak tettedki? Netezés, játék?
2015. dec. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
A 3. vagyok. Legtöbbször filmet néztem rajta, meg pdf. et olvastam. Biztonságnak kell az android rendszer a windows mellé a skype miatt.
2015. dec. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

4 es vagyok. köszönöm a választ.

Még mindig nem tiszta mi lenne a jobb. Nem az infohiány miatt.

Mennyire tudnék meglenni nélküle. Habár még sose volt. De a kíváncsiság az hajt.

2015. dec. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Végül a Lenovo A7 10 F modelljét választottam.
2015. dec. 4. 22:04
 8/8 Egyenes út válasza:
Asus memo pad HD7 a lehető legjobb.Én másfél éve használom laggmentesen és akadásmentesen.
2015. dec. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!