Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Le akarok torrentezni valamit,...

Petra Farkas kérdése:

Le akarok torrentezni valamit, az uTorrent elkezde, de egy két másodperc után abbahaggya és ezt írja ki; Hibe: A rendszer nem találja a megadott elérési utat. (WriteToDisk). Mit kezdjek ezzel?

Figyelt kérdés
Torrenthiba

2015. dec. 2. 11:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Van elég hely a lemezen? Más kliensel is ezt csinálja? Más torrenttel is ezt csinálja?
2015. dec. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, a játék 211MB-ot venne el, nekem meg ahova telepíteni akarom, mert ki kell választani telepítés előtt még 455 GB van.
2015. dec. 2. 11:39
 3/5 A kérdező kommentje:
Más torrentet sem akar letölteni ugyan ez van... uTorrenten kívül nem próbáltam mást.
2015. dec. 2. 11:41
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem zárd ki a hibákat:

- nézd meg egy másik klienssel, ha azzal jó, akkor az uTorrent a gatya -> csere

- nézd meg egy másik, akár más torrent oldalról származó torrent-fájllal (tesztképpen lehet akár piratebay-es is) Ha azzal működik, akkor nézz fel az oldalfórumába, hátha más is járt így, vagy kérdezd a staffot, pl.


De amúgy én ezen a hely-kérdésen rugóznék még kicsit, mert az a leggyakoribb hiba. Egy partíció van csak? Nem lehet hogy be van állítva olyasmi, hogy máshová tölt, aztán befejezéskor áthelyezi? És az ideiglenes helyen nincs hely? Ha abba a mappába, ahová tölteni akarod, belemásolsz egy nagy fájlt, az működik?

2015. dec. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fájl / mappa nevében nincs valami hókuszpókusz? A teljes elérési út ("c:/Users/petra/Documents and setting...") hossza 256 karakter alatt van? (ez már lehet nem releváns, régen volt ilyen baj is)
2015. dec. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!