Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha egy szoftvernek egy hangot...

Ha egy szoftvernek egy hangot kell lejátszania, az a bizonyos felület a szoftverben lefagy. Leírásban előzmény, részletek. (? )

Figyelt kérdés
Ez az egész ma reggel kezdődött, amikor felmentem mint minden egyes nap Teamspeak 3 -ra és jeleztek nekem, hogy iszonyatosan zúgok. Utána is néztem a problémának, de nem találtam rá hatásos választ. Ezután, tehetetlenül elinditottam egy visszaállítás programot, hátha valami elromlott a beállításba. Amint befejezte a visszaállítást, nagy lelkesedéssel mentem vissza ts-re, és amint aktiváltam a hangot, ugyan azt a zúgást tapasztaltam, mint amit a mikrofonom kiadott. Gyorsan tettem egy magasfoku vírusírtást a Windows Defender nevezetű alap vírusírtóval és amint befejezte a vizsgálatot megszünt a zúgás is. Nagy reménységgel bekapcsoltam a Youtube -ot hogy tesztként meghallgassak valamit, hogy müködik -e a hang. De amint elindítottam a videót lefagyott az ablak. De csak az ablak. A böngésző többi funckióját kitünően tudtam használni, csak a youtube-ot nem. És bármely programban játszanék le hangot, lefagy a program amint hangot kell lejátszania. (Windows 10 pro-m van ha esetleg ez számít). Valaki sűrgősen tudna segíteni? Hálás lennék. Ha bármi info kell még kérdezzen csak az illető, bár szerintem mindent kifejtettem.

2015. dec. 4. 01:20
 1/2 fersk ***** válasza:
A hangkártya driverrel tehetett valamit a vírusírtás. Telepítsd újra, ha integrált, akkor az alaplap drivert.
2015. dec. 4. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A mai napra már tovább romlott a helyzet. Szinte minden program lefagy, amint elinditom. Jelenleg azon vagyok, hogy ujra rakom a windows-t. Remélem megoldodik a probléma.
2015. dec. 4. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!