Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kérlek nyugtassatok meg. A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérlek nyugtassatok meg. A barátom minden nap megnézi egy bizonyos lány képeit FB-on. Sokat jelent?

Figyelt kérdés
Voltak gondjaink az utóbbi időben, és most megnéztem az előzményeit, és szombattól tegnapelőttig napi min. 1x nézegeti a csaj képeit:(( Remegek az idegességtől és sírhatnékom van:( Ma találkoztunk 1 hete először, és azt mondta, hogy szeret.
2012. jan. 30. 14:44
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem nézegetem egy csaj képeit napi szinten, ha nem jelent sokat számomra...
2012. jan. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudunk megnyugtatni... Ez nem normális dolog.
2012. jan. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
34%

A fenéért kell nektek állandóan kutatni a pasik után. Ne lepődj meg, ha otthagy a f.szba, egy perc nyugtot, semmi magánéletet nem hagysz neki. Ahelyett hogy a nyamvadt frászbúkot nézed, inkább szerezz rendes barátokat, ne a virtuális nyomordba roskadj bele.


És ne merjél lehurrogni, hogy mi a f.szért írtam ide, meg akkor én hol vagyok: munkahelyen bakker!

2012. jan. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Nem ismeri szerintem, max látásból. Szóval komoly nem lehet. De nem mondhatom el neki..:/
2012. jan. 30. 14:48
 5/33 anonim ***** válasza:
Majd kiderül. Ha szakít veled, akkor nem véletlenül nézegette. Ha nem szakít, akkor meg élsz tovább bizonytalanságban. Az élet ilyen játék...
2012. jan. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
70%
Hát ez nem jó jel már bocsi. De ha te tényleg a pasid előzményeit nézegeted akkor ne csodálkozz ha ott hagy, mert nem hagysz neki elég teret. Mindenkinek kell hogy legyen egy magánszférája, az előzményei pont ebbe a kategóriába tartoznak.
2012. jan. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
55%
Ja, rohadt pofakönyv. Én be nem regelném magam oda semmi pénzért!
2012. jan. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
Ha egy hete nem találkoztatok, akkor hogyan nézted meg az előzményeit???
2012. jan. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Ma jött
2012. jan. 30. 15:12
 10/33 anonim ***** válasza:
10%

És hozta a laptopját, neked meg az első dolgod volt, hogy az előzményeit átkutasd... Nem ítéllek el, biztos megvan az okod arra, hogy ennyire ne bízzál benne.


Egyébként: lehet tényleg nem jelent semmit.

2012. jan. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!