Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nektek sem működik most a...

Nektek sem működik most a freemail?

Figyelt kérdés

2015. 12. 04. 09:37


Lehet tudni, hogy mikor fog működni?



2015. dec. 4. 09:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Működik, viszont ha összepárosítanád az Outlook-al akkor nem lennének ilyen gondjaid, mert akkor nincs szükség a webes felületre.
2015. dec. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Már írtak privátban is választ, másoknak sem működik.


Nem áll szándékomban párosítani semmivel a freemailt.


Szerintem alapból működnie kellene, nem csak különböző fifikák alkalmazásával hozzájutnia a felhasználónak a levelezéséhez.

2015. dec. 4. 10:31
 3/17 anonim ***** válasza:
Érdekes, nekem 5mp alatt belépett.
2015. dec. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Akkor szerinted miért tettem fel a kérdést? Azért, mert működik nálam?
2015. dec. 4. 10:58
 5/17 A kérdező kommentje:
Még csak annyit sem ír ki, hogy "Töltés"! Semmi! Egy nagy fehér oldal!
2015. dec. 4. 10:59
 6/17 anonim ***** válasza:
Akkor a hiba nálatok, vagy a szolgáltatótoknál van. Na meg ki tudja milyen vírusokat szedett össze a böngészőtök. Legjobb esetben másik szerverhez tartozik a profilod mint az enyém és az pont vacakol.
2015. dec. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Nem érted, hogy kaptam privát üzenetet is, hogy másnak sem működik? Másnak sem megy, nem csak nálam!

Aki privát üzenetet írt, ő azt írta, hogy egész héten így volt nála!

2015. dec. 4. 11:08
 8/17 A kérdező kommentje:
MINDEN egyéb oldal működik!
2015. dec. 4. 11:09
 9/17 anonim válasza:
Egyik böngészőben sem működik, legalábbis nem lehet bejelentkezni. Vagy hibaüzenet jön ki hogy a kapcsolat alaphelyzetbe állt, vagy egy fehér semmi. Át kéne nevezni nomail-re. Akinek mégis működik azt meg nem értem hogyan csinálja, de jó nekixD
2015. dec. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Itt működik, akárhányszor érkezik válasz erre a kérdésre mindig megnézem, és ugyanúgy pár másodperc alatt bejön. Fentebb leírtam a lehetséges okokat, kár ezen rágódni.
2015. dec. 5. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!