Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nektek sem működik most a...

Nektek sem működik most a freemail?

Figyelt kérdés

2015. 12. 04. 09:37


Lehet tudni, hogy mikor fog működni?



2015. dec. 4. 09:37
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Hát persze... Egy embernek működik, másoknak nem, de nyilván a "hiba nálunk van". Micsoda elmélet.
2015. dec. 5. 08:38
 12/17 A kérdező kommentje:

Kipróbáltam, belépett MOST!


Idézlek:

"Akkor a hiba nálatok, vagy a szolgáltatótoknál van. Na meg ki tudja milyen vírusokat szedett össze a böngészőtök. Legjobb esetben másik szerverhez tartozik a profilod mint az enyém és az pont vacakol."


Mondd már meg, hogy a hiba hogyan lehetett volna a szolgáltatónál, ha MINDEN egyéb oldal működött, kizárólag a freemail nem?


Nyilván nem a böngésző szedett össze vírusokat, hiszen tegnap nem működött, ma igen, nálam pedig nem volt időközben vírusirtás!


"másik szerverhez tartozik a profilod"


Ezt leellenőrizni nem áll módomban, de ha ez volt a működésképtelenségének az oka, akkor nyilván azt ők tudják megoldani, nem én.

2015. dec. 5. 08:44
 13/17 anonim válasza:

Na, ha valakinek még ilyen problémája lenne, sikerült egy dolgot észrevennem. A malwarebytes blokkolja valamiért a freemail-t (ennyire szar lenne?XD). Hozzáadtam a kivételekhez ezt: fmbelepes.t-online.hu

Utána egyből belépett. Nem tudom kinél mi okozza a hibát, de nálam ez megoldotta.

2015. dec. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Délelőtt nekem már belépett úgy, hogy semmi változtatást nem csináltam.
2015. dec. 5. 14:56
 15/17 anonim ***** válasza:
Kicsit már unom a kérdező böszmeségét, ha működik, akkor működik, nincs helye a "na persze" -nek. Az volt a kérdés hogy nálunk működik-e, és ha működik akkor működik.
2015. dec. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Nekem is a Malwarebytes blokkolja :D Pár napja csinálja ezt.
2015. dec. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

#15: te vagy böszme, de nagyon és nehéz felfogású, az okoskodásodra nem vagyok kíváncsi és arra sem, hogy mit unsz. Egyáltalán semmire nem voltam kíváncsi, amit írtál, mivel csak okoskodni jöttél ide.

Ki is fejtettem, hogy mi értelmetlen abban, amit írtál, (TALÁN te magad is rájöttél) nyilván ezt nem bírtad elviselni. Ha értelmes dolgot nem bírsz írni, akkor nyomod a bunkóságot. Engem az nem zavar, kapod a piros kezet. Ez így nagyon jó.

2015. dec. 5. 19:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!