Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Call of Duty 2 kicsi FPS, mi...

Jacksonn93 kérdése:

Call of Duty 2 kicsi FPS, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

A konkrét problémám az lenne, hogy adott egy i7 processzor, 16gb ram és 2gb nvidia videókártya, de az fps-em egyszerűen nem megy feljebb 80 fps-nél, holott akadnia kéne a 999-nek is. A GTA5-tel full grafikán játszottam, gond nélkül futott.


vsync kivan kapcsolva, max_fps 250-re van belőve. Kéretik a "minek neked 250 fps, amikor 30 fps-en folyamatos kép van" hozzászólásokat mellőzni.


Köszönöm a válaszokat!



2015. dec. 4. 17:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Hyper-threadinget próbáltad már kikapcsolni?
2015. dec. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A videokártya erejét továbbra se a rajta lévő memória nagysága határozza meg. Talán van valami 2 gigás irodai alkalmazásokra szánt kártyád, és örülnöd kéne a 80-nak is...
2015. dec. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ha irodai videókártyám lenne, akkor nyilván nem futott volna el rajta a GTA5 full grafikán, mint ahogy írtam is a leírásban. Megint ott vagyunk, hogy látod a betűket, de nem értelmezed.


Első kommentelő: Hyper-threading dolgot hol tudom beállítani?

2015. dec. 5. 09:36
 4/4 anonim ***** válasza:
A BIOS-ban tudod kikapcsolni.
2015. dec. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!