Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan kell magyarítást...

Hogyan kell magyarítást készíteni?

Figyelt kérdés
Milyen programmal,vagy milyen programozási tudás kell hozzá?

2015. dec. 9. 17:18
 1/3 progizo válasza:
Én csináltam párat és semmilyen programozói tudás nem kellett hozzá, mert csak megkerestem azokat az állományokat, amelyekben a játék szövegei voltak (szerencsés esetben .txt-k), és egyszerűen átírtam magyarra.
2015. dec. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Csori96 ***** válasza:
Valóban nincs szükség programozói tudásra. Ha nem megy a szövegek kinyerése, akkor érdemes segítséget kérni.
2015. dec. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Játéka válogatja, ha nincsenek védve a fájlok semmilyen formában akkor pontosan úgy működik, ahogy az első válaszoló írta, de ez inkább régebben volt jellemző, az újabb játékoknál általában saját formátumot használnak, amit vagy macera árán tudsz csak megpiszkálni, vagy ha kiadnak a játékhoz modkitet.
2015. dec. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!