Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Laptop probléma? (akkumulátor...

Laptop probléma? (akkumulátor és képernyő) (többi lent)

Figyelt kérdés
A laptopomat múlt év júliusában kaptam. Októberig működött tökéletesen, de azután jöttek a problémák. Egyszer csak a képernyőn elkezdtek ilyen rezgő 'vonalak' bejönni, majd ha egy kicsit megmozgattak a képernyőt teljesen elsötétült, de a laptop maga nem kapcsolt ki. Azután helyrejött ahogy kicsit megmozgattam, de ahogy megint megmozgattam megint elsötétűlt. A múlt héten be akartam kapcsolni a laptopot(nem volt bedugva tölteni) erre fel nem kapcsolt be. Gondoltam a tegnap hagytam lemerülni és ezért nem kapcsolt be. Ahogy bedugtam bekapcsolódott nem volt semmi baja a képernyő problémán kívül. De láttam, hogy a képernyőn a kis aksi jelzőn 23% van, ennyinél még szokott működni, de felette még azt írta, hogy 'plugged in' 'not charging'. Nem értem miért nem töltődik. Gondoltam arra, hogy megnézetem egy szakértővel...

2015. dec. 10. 20:40
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!