Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért akadozhat a gépem?

Miért akadozhat a gépem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Az egész úgy kezdődött,hogy vettemm 2db.RAM memóriát(Kit 2x2Gb)ami tökéletesen kompatibilis az alaplapommal,amelyen amugy ez a 4GB a maximum bővíthetőség.Beraktam a lapokat de nem bootolt a gép csak a ventilátorok zúgtak.Egyedül, külön-külön,mindegyik''slot''-ban működnek,sőt a régi 1 Gb-ossal is párban felismeri a 3GB-t.Frissítettem a BIOS-t,utána minden rendben,felismerte a gép a 4GB-t,de csak 3-at kezel,mert 32bites rendszerem van.A baj ott kezdődik,hogy bizonyos müveleteknél nagyon laggol a gép.Pl.elindítottam egy filmet,a kép is akadozott de a hang nagyon ''csukladozott''.A kép kb.2FPS-től 30-ig terjed.Érdekes módon egy elindított játékban sem a hang,sem a kép nem akadozott jobban mint máskor.Megkérlek,ha tud valaki segítsen!Esetleg a rendszer ujbarakása (64bit),segíthetne?

Az alaplapom ASUS P5VD2-MX,videó kártya nVidia GeForce 9500GT.Eddig még ilyen bajom nem volt,minden jól működött.A válaszokat előre is köszönöm.



2015. dec. 11. 19:00
 1/3 B.Laci. válasza:
Nekem 4gb ramom volt és addig is tökéletesen működött a 64 bit windows(7).A többi alkatrésztől is függ,hogy 64 bitest rakj-e.Ha úgy gondolod,hogy megbírnák akkor megpróbálhatod szerintem.
2015. dec. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 B.Laci. válasza:
Ja és én annyira nem értek a 32 bit windowshoz,de lehet hogy az miatt lehet...
2015. dec. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szia.Közben sikerült megoldanom az akadozás problémát,úgy,hogy a BIOSt egy régebbi verzióval"cseréltem"le.Telepítettem a Win.7 64 bit verziót,csak most az a problémám,hogy a redszer csak 3Gb RAMot kezel,de látja mind a 4Gb-t?!
2015. dec. 15. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!