Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egy a barátommal összerakatott...

Egy a barátommal összerakatott asztali számítógépnek lehet úgy bővíteni a memóriáját, hogy az is megmarad ami eddig volt, tehát csak pluszba rakok hozzá?

Figyelt kérdés

Az eddigi már teljesen elfogyott (Gamer PC):

931 GB

Még úgy 1 Terra kéne bele!



2015. dec. 13. 14:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez nem a memória, hanem a háttértár :) és valószínűleg nem lesz akadálya a bővítésnek.


(A "Gamer PC"-hez pedig gratulálok, de ez semmilyen használható/releváns információt nem hordoz. :D)

2015. dec. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha van még szabad SATA csatlakozó az alaplapon ( feltételezhetően akad:) ), és a tápon is van még egy sata csati ( feltételezhetően ez is adott:) ), akkor minden további nélkül bővíthető.
2015. dec. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1

Úgy gondolom, hogy igenis releváns információ ha esetleg valaki arra is rá akarna mutatni, hogy: hát lehet, hogy 1 Terra mellé még egy terrát meg akarsz tölteni az nem biztos, hogy a legszerencsésebb döntés....

2015. dec. 14. 20:13
 4/4 A kérdező kommentje:

Tehát a "Gamer PC"-t azért írtam, hogy esetleg az a 2 terra nem-e picit sok neki, és ha valaki esetleg ezt a témát akarná boncolgatni legyen viszonyítási alap.

Nyugi én nem vagyok egy 8 éves aki szórakozásból ír ilyeneket és, hogy menő legyen ilyen kérdéseket rak föl:

Melyiket vegyem Lamborghini Veneno v. Ferrari 458 Italia

A válaszokat köszönöm!

2015. dec. 14. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!