Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Eltűntek a képek a memóriakárt...

Wanadyum kérdése:

Eltűntek a képek a memóriakártyám egyik mappájából. Volt már valakinek ilyen?

Figyelt kérdés
A történet a következő: A kártyát beraktam az laptopom olvasójába, kijelöltem a másolni kívánt képeket, és utána váratlanul kékhalál. Gépet újraindítottam, de a kártyán az adott mappa tartalma (200db kép) köddé vállt. Próbáltam helyreállító szoftvereket (kb. 10-15), de semmi. Régen törölt képeket visszahozott, de a frissen eltűntek közül egyet sem. Tud valaki segíteni?

2015. dec. 13. 18:58
 1/1 Lajos54 ***** válasza:

Mivel valószínűleg éppen dolgozott a gép a kártyával, amikor a kékhalál történt, kb. ugyanaz az eredmény lett, mintha írás vagy olvasás közben kihúztad volna a kártyát. Megsérültek az adatok.

Ha ennyi szoftvert kipróbáltál, akkor nagy eséllyel keresztet lehet vetni az elveszett képekre.

Bár előfordulhat, hogy ilyen jellegű hibára is van valamilyen megoldás (szoftver), de én még nem találkoztam vele.

Ennek ellenére még az is lehet, hogy valójában még nem vesztek el teljesen a képek, csak olyan részen sérült a kártya adattáblája, vagy hívhatjuk bárminek, hogy nem láthatóak a képek. De túl nagy esély nincs rá.

2015. dec. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!