Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Újratelepítés után miért nem...

Újratelepítés után miért nem indul el a gépem?

Figyelt kérdés
Bekaptam egy reklámvírust, amit egyszerűbbnek találtam úgy letörölni, h újratelepítem a windows-t (amúgy is esedékes lett volna). Nahmost eddig semmi ilyesmi baja nemvolt, (3x is próbáltam az újrahúzást) újratelepítés után mégis fellépett egy szokatlan probléma. Telepítés befejezésével belép. Driverek minden anyámkínja install, reboot és HOPPÁ. Itt a gép a windows betöltése után, néha már előtte is, egy fekete képernyőt küld no szöveg, semmi. Ezt meg nézhetem halálomig vagy amíg meg nem unom. Informatikában nem vagyok analfabéta de erre már nincs több ötletem. Esetleg valaki? Gépem ASUS N550 JK, egy éves.

2015. dec. 14. 19:10
 1/2 Gábor_79 ***** válasza:
A telepítővel próbáld a javítás opciót egynél többször. A telepítőt használtad már? Esetleg lemez? Mert az nem örök életű.
2015. dec. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A probléma megoldódott. Bootolható Pendrive-ról lett telepítve, nem a CD volt a gond. Többször is próbáltam a javítást. Semmi. Egyszerűen csak mint kiderült teljesen rossz volt a windows. Valaki hibásan töltötte fel. Másik verzióval hibátlanul ment ugyanaz a windows verzió... De köszönöm válaszodat :D
2015. dec. 20. 01:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!