Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Beadta a kulcsot a laptopom....

Beadta a kulcsot a laptopom. Mire utalhat a probléma?

Figyelt kérdés
Simán bekapcsoltam használtam a gépet, aztán észrevettem, hogy nincs hang. Már többször volt ilyen, olyankor mindig újraindítottam és utána jó volt. Most is ez történt, csak épp rohadtul nem indul el. Már sokkszor ki be kapcsolgattam, hátha, de nem. Bekapcsol, kiírja, hogy Asus, és utána sötét marad a képernyő csak a bal felső sarokba villog az a kurzor szerűség és itt megáll az egész. Semmit nem csinál. Próbáltam rajta nyomkodni, hogy történik -e valami. Crtl+alt+delettel azt csinálja hogy újra akar indulni. Ki-be kapcsoló gombra reagál és kész. Mi lehet a gond? kb 4-5 éves gép garancia már nincs rajta. Windows 10-el megy kb 2 hónapja.
2015. dec. 19. 16:00
 1/4 Rezi Dencia ***** válasza:
Így a feleségem is járt. Szintén Asus laptoppal. Újra telepítettem és azóta hibátlan. Próbáld meg te is.
2015. dec. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Remélem, hogy csak ennyi a baj. De itthon nem tudom ezt megoldani, el fogom vinni valószínű valami szervízbe. Mennyibe kerül manapság egy ilyen mutatvány?
2015. dec. 19. 16:26
 3/4 Rezi Dencia ***** válasza:
Felénk kb. 5 ezer magyar forintot kérnek, ha csak az operációs rendszert telepítik. Ha egyebet is akarsz, akkor persze többe kerül.
2015. dec. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!!
2015. dec. 19. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!