Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Gamer egér döntés segitség?

Gamer egér döntés segitség?

Figyelt kérdés
Razer deathadder croma vagy roccat kova?
2015. dec. 20. 22:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Inkább Roccat
2015. dec. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Inkább a Roccat
2015. dec. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A régi Kova-ban rossz szenzor van, az új meg még nem tesztelt, így a kettő közül mindenképp a Razer.


Ha válaszolnál ezekre a kérdésekre, akkor mást is tudnák ajánlani:

1. Mennyi a keret?

2. Használtpiac, és / vagy eBay?

3. Mire használnád az egeret?

4. Hogyan fogod az egeret, mekkora kezed van?

5. Milyen érzékenységgel játszol / használod?

6. Egyéb igények (pl. plusz gombok, stb.)

2015. dec. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az új Roccat Kova-t pár hete tesztelem, eddig nagyon jó. Az újabb Razerek sajnos már nagyon gyenge összeszerelési és anyagminőséggel bírnak: recsegnek, nyikorognak, stb. Már azzal sem fáradnak, hogy kínai Omron kapcsolókat rakjanak beléjük, valami noname izék vannak bennük.
2015. dec. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4 Ez nem igaz. A Chroma megegyezik a többi DeathAdder-rel, csak rákerültek a szokásos parasztvakítások: 10K CPI-t tud (bár 1800 CPI fölött a szenzor egy szemét), és 16,8 millió színben pompázik (szintén "sok" értelme van). A belső ugyanaz maradt, tehát még mindig az egyik legjobb egér. Igaz, az ár/érték aránya már erősen vitatható, mert eBay-ről a töredékéért megvásárolható az egyik régebbi, 3.5G nevezetű változata, de mindenki arra költi a pénzét, amire akarja.
2015. dec. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#5: A szenzorával nekem se volt semmi bajom, az még mindig nagyon jó. A fiam mindig az én régi Deathadderemet használta, hát tavalyelőtt vettem neki egy vadiújat, és el voltam hűlve, mennyire ócska. A görgő szabályosan lötyög (nem csak előre-hátra, oldalra is), ha erősebben rámarkolok az egérre, nyikorogni és recsegni kezd, a korábban puha vezeték kőkemény és merev lett, stb. Nemrég, pont a garancia lejárta után duplaklikkes lett, gondoltam, szétkapom és forrasztok bele egy másik kapcsolót. Furcsálltam, hogy a kapcsolón semmilyen sorozatszám nincs, aztán az overclock.net-en olvastam, hogy némelyik szériában noname búcsús kapcsolók vannak- na, az enyém is ebből való, csoda, hogy ilyen sokat kibírt. Igen, garantáltan eredeti DA volt, utánanéztem.

Egy haverom nemrég ruházott be egy új Chromára, és mivel ő mindig lecseréli a gyári talpakat, megkértem, kapjuk már szét- dettó ugyanazok a felirat nélküli mikrokapcsolók vannak benne, mint az enyémben (és persze ugyanúgy nyikorog, lötyög, stb.).

Lehet, hogy csak mi fogtunk ki gagyi szériát, de egy huszonezer forintos készüléknek nem ilyennek kéne lennie. A feleségem Abyssusában fél év után lett mindkét (!) gomb duplaklikkes, akkor mondtam, hogy oké, elég volt a Razerből, Zowie/Roccat família leszünk.

2015. dec. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!