Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen billentyűzetet válasszak?

Milyen billentyűzetet válasszak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretnék billentyűzetet venni, lehetőleg nem vékony billentyűzetre gondoltam. ( volt velük szerencsém, azaz balszerencsém )

Játszani szeretnék vele főként RPG játékokat, na meg lövöldözőseket. Szeretnék vele írni is, tehát kényelmes legyen, kézre álljon. Vezetékest szeretnék. Néztem néhány billentyűzetet de nagyon drágák voltak, ezért szeretném az én igényeim kielégíteni, semmi különösebb óhajom nincs, csak magyar legyen, kényelmes és normál árkategóriában legyen. Köszönöm a válaszaitokat! :)



2013. aug. 5. 22:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Logitech K120. De csak azért, mert nekem is ilyen van, és nagyon meg vagyok vele elégedve :) Játékokra és gépelésre egyaránt jó. Ha esetleg nem tetszene, akkor itt tudsz szemezgetni több billentyű közül is, és olvashatsz róluk véleményeket.

[link]

2013. aug. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Azt hiszem ilyet választok, ha tényleg meg vagy vele elégedve.
2013. aug. 6. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!