Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Steam vásárlás problémák?

RavennaKennedy kérdése:

Steam vásárlás problémák?

Figyelt kérdés
a, szóval ugye most kezdődtek az új steam eladások, emiatt pedig én is beugrottam és vettem 3 játékot, szép rendben is ment az egész, mind a három játék megtalálható a könyvtáramban, az ár is le van vonva a steam tárcámról, viszont amikor vissza mentem az áruház ikonjára, ezt az üzenetet kaptam:" A vásárlást nem sikerült befejezni, mert úgy tűnik, neked már megvan az egyik tétel, amelyet meg akartál vásárolni. Ellenőrizd a fiókodat és a kosaradat, hogy biztosan ne vegyél olyan tételt, amely már megvan neked." Biztosíthatok mindent, semelyik játék sem volt meg és most ez az üzenet nem akar eltűnni. Mit tudok csinálni?

2015. dec. 22. 21:27
 1/1 anonim válasza:
Próbálj meg kommunikálni velük. Vagy szimplán megpróbálod elindítani az adott játékot. Ha megy akkor minden ok ha nem, akkor próbáld meg újra letölteni.
2015. dec. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!