Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Wifi digit fényképezőgép-ről...

Riko84 kérdése:

Wifi digit fényképezőgép-ről miért nem tudok átvinni fényképet asztali pc-re amihez USB wifit van csatlakozva és win 7 op rendszer fut rajta?

Figyelt kérdés
A konkrét fényképező tipusa Nikon s7000!

#wifi #digit fényképező
2015. dec. 23. 22:13
 1/5 CspCsj ***** válasza:

A kézikönyv szerint a fényképezőgépet wifi-n csak okostelefonhoz vagy táblagéphez tudod csatlakoztatni.

[link]


Itt írnak egy módszert, de külön program kell, valamint a számítógépen egy közvetlen (ad-hoc) wifi kapcsolatot kell létrehozni a fényképezőgéppel:

[link]

2015. dec. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
uhh ez nekem egy kicsit kinai ! tudsz segíteni telefonon vagy viberen is?
2015. dec. 24. 09:08
 3/5 CspCsj ***** válasza:

Sajnos nincs Viber-em.


Próbáld így:

- telepítsd a leírásban ajánlott programot: [link]

- fényképezőn aktiváld a wifi-t

- számítógépen csatlakozz a fényképezőhöz, mintha router-hez csatlakoznál

- a programban válaszd a wifi kapcsolatot:

[link]

- majd böngészheted a fényképezőn tárolt képeket és kijelölheted/másolhatod ezeket a számítógépre:

[link]

(nekem nincs ilyen fényképezőm, és így a programot sem tudtam kipróbálni)

2015. dec. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

sajnos nem jönn össze ! köszi a segitséget de ha megirnád az elérhetőséged én felhivnálak és talán jobban menne. ide megirhatod az elérhetőséged: robert.kovacs84@gmail.com

köszy

2015. dec. 25. 12:05
 5/5 CspCsj ***** válasza:

Hát telefonon nem szívesen segítek, mert 20-30 perc könnyen eltelik és lehet, hogy valami egyéb hiba is jelentkezik, pláne úgy, hogy a programot sem tudtam kipróbálni egy fényképezővel élesben, illetve arra is van esély, hogy nem sikerül összehozni.

Esetleg Skype-on keresztül a jövő hét elején tudok segíteni.

2015. dec. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!