Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Vadiúj LG Spirit, lefagyott...

Vadiúj LG Spirit, lefagyott első használatnál, visszavigyem?

Figyelt kérdés
Ma vettem új mobilt, és ugye mondták hogy merítsem le totálisan, és töltsem utána majd egész éjjel.. most merült le, de előtte, olyan 4%-nál épp a Faceboook alkalmazást próbálta telepíteni, amikor úgy befagyott, hoyg se kép se hang, azt hittem lemerült ,de aztán megjelent a képernyő, a lenti gomdok nélkül,és semmire nem reagált, nyomva tartva a kikapcsolást sem, csak hosszú idő után tudtam újraindítani. Szerintetek holnap visszavigyem, mivel már azelső használatnál ilyen probléma adódott, vagy ez még azért volt mert totál új volt és lemerülés előtti pillanatban meghülyült? Ja, amikor vissazkapcsolt kb 1 percen belül lemerült...

2015. dec. 23. 23:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Aki ezt a merítsd le teljesen, majd hagyd rajta egész éjjel dolgot mondta, az is egy nagy barom. Ezer éve nem kell ilyennel gyötörni az aksikat.
2015. dec. 24. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

#1 +1


Nem tudom hol képzik ezeket az eladókat, lehet hogy a pékeknél.


A lítiumos akkumulátoroknak három nagy ellensége van, teljes kisütés, túltöltés, és a melegedés. Ebből a háromból kettőbe lazán beletrafált, még jó hogy nem mondta hogy rakd közben a radiátorra.

Szerencsére a mai telefonok többségénél az elektronika megvédi az akkut a teljes lemerüléstől, illetve a túltöltéstől. Összegezve, a telefon bármikor tölthető akár 70%-nál is, nem kell csontra meríteni. 100% elérésekor meg húzd le a töltőről.


A problémádra visszatérve, teszteld a készüléket pár napig, lehet hogy csak egyszeri eset volt a lemerülés miatt. Az álmoskönyv szerint nem egészséges ha frissítés közben kikapcsol a telefon.

2015. dec. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Feri1978 válasza:
Nekem is beadta a kulcsot 2naposan. Csere... Most fél évre rá megint most fagyot ,nincs térero , leált szoval egy rakás sz..... Megbántam , nagy csalódás volt ezt választani 👎
2015. dec. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!