Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem tudom telepíteni a...

Miért nem tudom telepíteni a Windows Media Playert (tudom, hogy nem létszükség, de nekem most fontos)?

Figyelt kérdés

Windows 10 Pro N rendszerem van és szükségem lenne, hogy legyen a gépen Windows Media Player, mert az egyik játék (a FIFA 15) csak ennek bekapcsolásával indul Windows 10-en. Viszont nekem nincs ilyen a rendszerben.

Ezért letöltöttem egy Media Features Packet a microsoft oldaláról, ezt:

[link]

Írja is, hogy "telepíti a Media Player programot".

Telepítettem ezt a packet, de továbbra sincs Media Playerem.

Aztán letöltöttem a Windows Media Playert, szintén a microsoft oldaláról, de telepítés közben hibaüzenetet kapok:


"Note: PkgMgr.exe has been deprecated. Please update your scripts to use DISM.exe to instal, uninstall, configure, and update features and packages for Windows.

See [link] for more information.

Operation failed with 0x80070307


Az implementáció nem képes végrehajtani a kérelmet."


Rákerestem már a hibaüzenet tartalmára,de nem találtam semmi használhatót. Esetleg valaki tudna segíteni? Előre is köszönöm!


2015. dec. 24. 14:13
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!