Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ami a linkben van gép jo...

Ami a linkben van gép jo lenne játékokra és megérné?

Figyelt kérdés
[link]
2015. dec. 26. 09:14
 1/3 kaiu válasza:
Böven megéri csak annyi hogy a tárhelyet majd kibővited 500gbra ha akarod de nem muszály sztem vedd meg max annyi hogy használt de reméljük jó.Ami benne van jo lesz a játékokra bőven sztem ilyen gépet nem találsz ennnyiért mondjuk én is furcsálom az árát lehet van valami a háttérben de sztem vedd meg.
2015. dec. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem éri meg, játékra elég egy gyengébb processzor is, viszont videokártyából erősebb kell, ráadásul ez a kártya nem tud Directx 11et, ami kell a mostanában kijött játékokhoz
2015. dec. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem kell mai játékokat futtson nekem olyan gépem sose lez nem telik rá csak olyan gép kell amivl el lehet jétszogatni mondjuk egy gta 4 et vagy akkár egy cs go-t minumum vagy kőzepes grafikával és ez milyen joval gyengébb de mégis milyen [link]
2015. dec. 26. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!