Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen laptopot vegyek?...

Milyen laptopot vegyek? 100-150 ezer forint környékén

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem hogy milyen laptopot vegyek? Fontos lenne hogy időtálló legyen, erős aksija legyen, gyors legyen az esetleges játék esetén,500GB alatt ne legyen a belső memóriája, mindenképpen magyar billentyűzettel rendelkezzen esetleg billentyűzet világítással és az is jó lenne ha könnyű lenne bér ez sem olyan fontos. Fontos, hogy új legyen semmi képen se használt 100-150-ezer környékén szeretnék vásárolni... op. rendszer is mindenképpen legyen rajta.

Milyen márkákat és modelleket ajánlotok?

Esetleg egy pár linken nagyon örülnék...



2015. dec. 27. 10:13
 1/7 szántóvető ***** válasza:

mobiltelefon árban keresel jó laptopot.ennél jobbat nem találtam,komolyabb játékokhoz ez is kevés lesz.

[link]

2015. dec. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Értem! Kedves 1. kommntelő ez a gép esetleg:

[link] ???

2015. dec. 27. 11:57
 3/7 szántóvető ***** válasza:
ez olyan olcsó hogy szerintem elírták.ha tényleg ez az ára akkor vedd meg,oprendszer nélkül is megéri.
2015. dec. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
sajnos linux-os :/ meg TFT kijelzős
2015. dec. 27. 17:56
 5/7 szántóvető ***** válasza:
oprendszert bármelyik pc-s boltban raknak rá 5ezerért.a kijelző más kérdés,attól függ mennyire vagy igényes rá.
2015. dec. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Értem!
2015. dec. 27. 23:16
 7/7 csupmi válasza:
2015. dec. 31. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!