Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 10-re megéri frissíteni?

Windows 10-re megéri frissíteni?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy a régebbi játékok (GTA:SA) fut-e rajta. A másik, hogy nektek tetszik-e, jó-e és ha frissítem akkor a régi adatok rajta maradnak-e ?
2015. dec. 27. 23:19
 1/2 Molyolo ***** válasza:

Ha most megy rajta minden akkor várj vele amíg tart a frissítéssi időszak.Még van bőven mit csiszolni rajta.

Nekem bejön megy vagyok vele elégedve.

2015. dec. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ami megy win 7 az fog menni a 10 is legalabbis ami az elmeletet illeti illetve az eddigi tapasztalataimat (az elsok kozott frissitettem) A design igazabol a win 7 felturbozva tul sok dolog nem kerult bele kenyelmi dolgok amiket ugy se hasznal az ember de jo ha vannak...ha ugy allitod be a telepitest megmaradnak az adataid is :) sok szerencset ab frissitesz
2015. dec. 28. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!