Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan rakjak fel egy windowst...

Hogyan rakjak fel egy windowst egy olyan gepre amin nincs op rendszer?

Figyelt kérdés
Van egy regi is7 alaplapom 2x1gb ddr ram egy hd 3450 videokartya 2x80 gb ide winchester es az a problemam hogy sosem csinaltam ugy hogy nincs rajta bekapcsolom a gepet es oke megy az osszes venti vilagit minden de a kel fekete es be rakom a cd-t es semmi esetleg valamo gomb kombinaciot kellene leutni hogy belepjek a biosba vagy mi lenne itt egy olyan emberke aki leirna nekem mi ennek a menete a procit ki hagytam mert nem jut eszembe mit tud de viazonylag jo egy 478-as foglalatuhoz kepest
2015. dec. 28. 00:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Indításkor a "DEL" és akkor a BIOS-ban be lehet állítani, hogy a Windows CD legyen az indítólemez
2015. dec. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha jól értem mindig windows alol indítottad a telepítést... Gratuálok akkor eddig mindig elb/\sztad. Az alaplap pontos típusa kell, ki kell keresni a boot menü billentyűjét, és indításkor püfölni amíg be nem jön a boot menü, és ott kiválasztani a boot médiumot.
2015. dec. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én inkább elővenném az alaplap könyvét, főleg a BIOS/EFI-ről szóló részt, és a Windows telepítési dokumentációját. Most figyeljetek: elolvasnám!
2015. dec. 28. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az egyik hogy miert basztam volna el tudsz mast megoldadt ra mert en kurvra nem a masik hogy nincs semmi fele papirom rola havertol kaptam megorult egy agp-s 4db ddr slotos alaplap mindig jol jon annyit tudom rola Abit is7 ennyi azert tedtem fel itt a kerdest mert nem talaltam neten ra kombinaciot att hittem vannak ertelmes embereket mondjuk azok vannak csak nem tud normalisan valaszolni remelem az elso valaszolonak a tanacsa be fog valni ha nem akkor passz
2015. dec. 28. 01:16
 5/6 anonim ***** válasza:

Legyen benne a Windows telepítő az optikai meghajtóban. Bekapcsolás után püföld a DEL-t, ennél az alaplapnál az lép be a BIOS-ba. A BIOS menüben Advanced BIOS Features, azon belül Hard Disk Boot Priority-nél kiválasztod, hogy CD/DVD Drive-ról (vagy hasonló opció) indítson. Mentsd el, lépj ki, a gépnek újra kéne indulnia.


Újraindítás után, ha mindent jól csinálsz, a lemezről kéne indulnia, elindítva a telepítőt.


Telepített rendszer alól meg nem célszerű telepítést kezdeményezni. A rendes telepítés formázással és egyébbel mindig a lemezről indítva (bekapcs. után) történjen.

2015. dec. 28. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Még egy kérdés mi van akkor hogy két különböző alaplapban próbáltam de egyikben sem érzékeli semelyik usb porton a billenytűt egyik alaplapnál se még a régi billentyűt is rádugtam és semmi
2015. dec. 28. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!