Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem tudom mit tegyek? Nem...

Dávid Csuhai kérdése:

Nem tudom mit tegyek? Nem kellett volna ezt tennem. Valaki segítsen

Figyelt kérdés
A lényeg az hogy én alapvetően két játékot játszom:csgo,black ops 2 zombies(bo2),nos azt tudni kell hogy nekem a gépemnek a leggyengébb pontjai a processzorom és az elsődleges lemez,és csgoban egész jó fpsem volt azzal megvoltam,de viszont bo2-nél már untam hogy sokszor szaggatott pedig szeretem a játékot,minden grafika maxon volt (nem akartam levenni)és elhatároztam hogy elkezdek videókat keresgélni a processzor gyorsításához,szinte mindent megtettem hogy gyorsabb legyen a pc-m,leszedtem a system care9-et ami azt ígérte hogy a pcm ennyivel és annyival gyorsabb lessz,leszedtem optimalizaltam jónak tűnt minden,mellette még rengetek dolgot állítottam a windows managerrel és az msconfiggal,újraíndítom a gépem és amit a program ajánl hogy mennyire takarította ki a gepem meg hogy mennyire gyors,körülbelül egy 4-5masodpercel gyprsabban bootolt fel,de miutàn belapcsolt lassabban nyitodtak meg programok,böngésző,mappák lassabnak észleltem és még pluszba szerintem a config miatt folyamatosan ha valamit elindítottam néha kiadott valami applicatipn errort mert elvileg a ramommal kapcsolatban valami túlterhelésszerűség van (pedig 8gb ramos a gépem),gondoltam csak kibirom nézzük a játékot bekapcsoltam külön a system care-nél a turbo módót hogy még gyorsabb legyen,erre belépek a csgoba és kb 5-10 százalékkal tapasztaltam gyorsabbat szinte semmivel nem gyorsabb,és úgy éreztem hogy ennyi hűhóért nem érte meg,megpróbáltam utána belépni a bo2-be,nos azt tudni kell hogy ez a játék crackelt és rendszergazdai jogosultsággal kell elinditani,és nem indult el,konkrétan semmi,én pedig ezután ilyedten a vezérlőpiltban a rendszervisszaállításnál két nappal korábra állítottam,ezután bekapcsoltam a gépet és egyszerűen a lemezkihasználtság felment 100-ra hangosan ment a gép nem indult el semmi,majd 8 perc utan lement minden nyugodt állapotra és utana tudtam csak használni,most az újraindításnál mindig 5 percig a lemezkihasználtság 100 százalék,nem tudom mit tegyek (win8am van)nem tudom hogy visszakellet volna állítanom vagy nem,segítséget szeretnék kérni vissza akarom kapni a ,,régi gépem''.valaki segít?

2015. dec. 29. 19:34
 1/3 attila670 válasza:
miután bekapcsoltad a gépet és 100% lemezhasználat le ált utána normálisan megy a géped ?
2015. dec. 30. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ja
2015. dec. 30. 14:15
 3/3 A kérdező kommentje:
Csak nem tudom miert ilyen szar a system care...pedig mindent megigér hiaba a sok javitas mg minden dejobban jarok ha nem hasznalok,lassul a gep tőle
2015. dec. 30. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!