Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne kikapcsolni a...

Kati Tibor kérdése:

Hogyan lehetne kikapcsolni a gép ház hangfalát?

Figyelt kérdés

A kérdés magáért szól de azért leirom hogy mi is lenne a problémám.

A problémám az hogy régebben volt egy windows xp operációsrendszerem a gépen ottan ugy volt megoldva hogy mindig a fejhallgató halgattam a cucokat a gépen na a fejhallgatónál ugye ottvan az a hangszoró bemenet na az a baj hogy ha azt teljesen benyomom torzátiásokal halom a hangot a fülesemen de ha kijebb huzom akkor már jó na ugye igy volt megoldva a hang a számitógépen XP-N.De az a baj hogy uj operációs rendszer lett telepitve a gépemre Windos 7.Van egy nagy problémám a gépházba érdekes módon belevan épitve egy hangfal ami nem tudom miért de xp-n nem akart megszólalni ezért nem is tudtam róla hogy ott van :DD.Na az a problémám hogy az a hangfal a windows bekapcsolása után azonnal bekapcsol.De nekem az kéne hogy fülesen szoljon a hang.Bedugtam a fülest ahogy szoktam kicsit kijebb huztam hogy a hang jól müködjön na de itt a probléma ha kijebb huzom valamiért nem érzékeli a fülest ezért nem akar elhalgatni a gépházi hangfal de ha benyomom teljesen akkor érzékeli viszont akkor az a probléma hogy a fejhalgatón a hang torz.A kérdésem megint az lenne hogy hogyan lehetne a Szmátiógépen belül valahogyan lekapcsólni a gépház hangfalát?.Kérlek ezt irjátok le nekem.Ne irjatok ilyet hogy vegyek jobb fülest mert az ilyenekre nem vagyok kiváncsi ezektől kimélyetek meg köszönöm : )



2015. dec. 31. 06:45
 1/2 anonim válasza:
Próbáld meg lehúzni a hangszóró csatlakozóját az alaplapról, ha ez lehetséges.
2015. dec. 31. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Lajos54 ***** válasza:

Keresd meg a Vezérlőpultban a Hang beállításokat, ott kell lennie valahol a megfelelő beállítás(ok) lehetőségének. a gépházban lévő kis hangszóró (és messze nem hangfal...) azért van, hogy probléma esetén legyen, ami kiadja a hibajelzéseket. De akkor is, ha nincs csatlakoztatva semmi komolyabb hang-cucc (vagy akár füles), valami képes legyen hangot kiadni.

Ez operációs rendszertől is függ, de elsősorban a géped kiépítésétől (hardver szinten), tehát általános tanácsokat nehéz lenne adni.

2015. dec. 31. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!