Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan gyorsítsam fel a...

Hogyan gyorsítsam fel a Windows 10-et?

Figyelt kérdés

Frissítettem Windows 7-ről Windows 10 Pro-ra de nem tapasztaltam jelentős sebesség növekedést, sőt inkább romlott. A boot idő 1:10-ről nőtt 2:10-re, a böngészés is lassabb. Játékokat még nem próbáltam. Mi lenne a legoptimálisabb beállítás a gyorsaság növekedésében? Gondolok itt arra hogy miket kéne kikapcsolni ami lehúzza a teljesítmény.

Gépem:

Intel Core i3 550 3,20ghz

Kingston 8gb DDR3 1333mhz

Gainward GTS550 1gb 128bit

Western Digital 1tb


Köszönöm.


2016. jan. 1. 17:43
 1/2 Master19890327 válasza:
Nincs semmi probléma a winyóddal ? mert kb ugyan ezzel a konfigurációval ami neked van nekem 3 és 5 mp között van a boot időm. vírusírtót használsz ?
2016. jan. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Gábor_79 ***** válasza:
Miután megvolt a rendszer regisztrálása a Microsoftnál, azután érdemes újratelepíteni, mert ez a régi rendszerre integrálás negatív eredménnyel végződik a sebesség tekintetében. Nem kell aktiválni az operációs rendszert, mert az első internetcsatlakozás után megtörténik. Egyébként van driver minden hardverhez az új rendszer alatt? Mert a hiánya simán okozhat lassulást.
2016. jan. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!