Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az egyik fórumon az alábbi...

Az egyik fórumon az alábbi hibaüzenetet hozza a rendszer 99%-ban hozzászólás elküldésekor és néha privát üzenetben is. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Általános hiba

SQL ERROR [ mysqli ]


Incorrect string value: '\xF0\x9F\x98\xA0. ...' for column 'post_text' at row 1 [1366]


SQL hiba lépett fel az oldal generálása közben. Ha a probléma továbbra is fennállna, lépj kapcsolatba a fórum adminisztrátorával.

Kérjük, értesítsd a fórum adminisztrátorát vagy a webmestert:


Kerestem az adminisztrátort többször is, de nem tudott rá válaszolni, szerinte mennie kell, a hiba nálam van. Több jobb készüléken is próbáltam androidos rendszeren, de az üzemeltető szerint ez nem lenne akadály.

Mi lehet a gond, tud valaki segíteni?


2016. jan. 3. 12:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nahát. Melyik fórum ez?
2016. jan. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ja, mysqli hiba nálad...

Írd meg neki, hogy szar a fórummotor és foltozza be mielőtt valaki komolyabban belemászik és szétbarmolja az egészet.

G.

2016. jan. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezért kérdeztem én is melyik, hátha van valami elérhetőség.
2016. jan. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Az admininsztratort meg valami alap kepzesben kellene reszesiteni...

2016. jan. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!