Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van a laptopnak az a része,...

Van a laptopnak az a része, ami hajlik, mikor összecsukjuk. Nekem ki van kopva, vagy el is van törve, nem tudom. Minek hívják azt, hol vehetek bele?

Figyelt kérdés
2016. jan. 5. 09:59
 1/7 anonim ***** válasza:

a zsanérra gondolsz

neten keress olyan típust mint a tied, lehetőleg bontásra és akkor talán olcsóbban hozzájutsz mint szervizben

viszont akkor neked kell beszerelned, általában nem nehéz, de vannak dolgok amiket hazavághatsz közben


22F

2016. jan. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez a kicserélés sokszor csak a magas árkategóriás laptopoknál egyszerű. Egy 100 ezres laptopot nem biztos hogy csak úgy szét lehet kapni.
2016. jan. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

#2:

350e Ft-os 17,3''-os laptopom van, egy hűtő takarításhoz, az egész gépet szét kell szednem...

szóval az árkategória nem feltétlen befolyásoló tényező! sőt! a dupla vidkaris gépekben még jobban megtudják bonyolítani a takarítást...


ugyanígy van zsanérnál is!

általában az egész gépet szét kell szedned, mert a kábeleket ki kell húznod amit sokszor nem a zsanér mellett érsz el 1 burkolat leszedése után


egyiknek sem olyan hű de egyszerű a szétszedése, de azért annyira nem bonyolult, csak tudni kell hova nyúl az ember :)


szétszedésnél ajánlott videót készíteni, hogy később tudd mi honnan hova került!


22F

2016. jan. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Na de legalább szét tudtad szedni. :)


Annak idején anyám toshibájánál egyszerűen nem tudtam kicserélni a billenytűzetet, de egy dell latitude-öt darabjaira szethedsz és újra össze is rakhatod.


Szóval egészen pontosan az úgymond üzleti kategóriára gondoltam, ahol a gép munkaeszköz, nem pedig a "gépet akarok netezéshez meg filmezéshez" :)

2016. jan. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

hát a 10''-os netbookomat is szétszedtem egyszer, na az ám a konstrukció :D jó legózás volt összerakni :D

ott ugye a kis méret miatt minden egyben van


informatikus vagyok, több éve van laptopom, nem egyet szedtem szét...eddig szerencsére nem volt olyan, hogy ne tudtam volna szétszedni, vagy összerakni, vagy valami alkatrész cserével gond lett volna...


szerintem használtan éri meg gépet venni netezésre, mert jóval komolyabb gépet lehet venni mint ha újonnan venné az ember...de ez a gamer laptopokra is igaz...


sajnos sokszor van olyan, hogy egy kijelző 30e, használtan meg 35-ért ugyanazt a gépet megkapod...

2016. jan. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Zsanér, de itthon ritka és drága. Ebayen angolul hinge néven keress rá. Ha szerencséd van pár ezer ft lenne. Kicserélni már nehezebb kell hozzá tapasztalat.
2016. jan. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

[link]


Erről van szó?

2016. jan. 6. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!