Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lehet eredeti Windows 10-et...

Lehet eredeti Windows 10-et frissíteni a tört Windows 7 helyére?

Figyelt kérdés

Jelenleg tört Windows 7 van a gépemen. (Windows 7 Ultimate 64 bit)

Ha megvenném az eredeti Windows 10-et, akkor tudnám úgy frissíteni a gépet, hogy közben a tört Windows-on tárolt adatok megmaradjanak és használni tudjam őket a továbbiakban eredeti Windows 10 rendszeren?



2016. jan. 5. 17:29
 1/3 anonim ***** válasza:
kétlem, főleg, hogy ultimate-d van.
2016. jan. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
vegyél 1 hordozható merevlemezt arra mentsd le azokat az adatokat amik kellenek,nem hiszem hogy lenne módja az adataid eltárolására másképpen,kérdezd meg 1 informatikus ismerősödet vagy aki jobban ért ehhez ugyanis lehetséges hogy a boltokban becsapnak és azt mondják csak ilyennel meg olyannal lehet hogy vásárolj náluk de ha szerencséd van talán találsz valakit aki az igazat mondja remélem segítettem valamennyire.
2016. jan. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én így csináltam és nekem gond nélkül lett a kalóz Win7 Ultimate-ből eredeti Win10 Pro.
2016. jan. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!