Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Google-t hogyan kell beállítan...

Google-t hogyan kell beállítani kezdőlapnak?

Figyelt kérdés
Sziasztok,volna egy olyan problemam hogy nem tudom a googlet beallitani kezdolapnak a mozillan se a chromon!Folyamatosam valami yousearch oldalt nyit meg kezdolapkent.Probaltam kitorolni a beallitasoknal ahol a kezdolapot kell beallitani de folyton ugyan azt a oldalt nyissa meg!Nem tudtok esetleg valami megoldast ami igazan mukodhetne?Mar neztem youtubon videokat akiknek mukodtek viszont nekem nem!Mi lehet a baj?SEGITSETEK!
2016. jan. 5. 19:49
 1/4 anonim ***** válasza:
A yousearch-t kellene valahogy levenni, mert az agresszívkodik.
2016. jan. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Malware került a gépedre, ez olyan vírusféle. Töltsd le a malwarebyte-s nevű programot, az el tudja távolítani.
2016. jan. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Mozilla:

Beállítások - általános

-Firefox indításakor :kezdőlap megjelenítése (lenyíló menüből kiválasztva)

-kezdőlap: google.com (beírva)

2016. jan. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Amíg fent a malware, nem fog menni.


Amúgy firefoxnál (ezt hívják mozillának azok, akik nem tudják hogy a mozilla a cég neve, nem a böngészőé, az a firefox) elég azt is, ha megnyitod a kívánt oldalt, pl google.com, majd a címsorban a http előtti kis földgömböt/lakatot ráhúzod a bal oldali kis házikóra.


De előbb malware-írtás! :)

2016. jan. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!