Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Eltűnhet e egy operációs...

Eltűnhet e egy operációs rendszer a laptopomról? Windows 8.1 mellé raktam fel az Ubuntut, ami a napokban egyszerűen eltűnt. Több lent.

Figyelt kérdés

Szó szerint nyoma veszett az Ubuntunak a napokban. A laptop indításakor fel kellene hoznia, hogy mely operációs rendszert szeretném használni, de ez megszűnt, automatikusan indítja a windowst. Utánanéztem a Vezérlőpultban is és ott is csak a Windows 8.1-et hozza fel lehetséges operációs rendszerként, ami fent van a gépen... Hogy tudott feltűnés nélkül hirtelen eltűnni az Ubuntum? Nem értem egyszerűen. Amikor felraktam csináltam neki partíciót (20 GB), ami most is létezik elvileg, de nem tudok kezdeni vele semmit.

Nem vagyok még nagy informatika-szakértő, nézzétek el nekem ha butaság(oka)t írtam..


2016. jan. 7. 20:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy egy win frissítés felülírta a boot szektort.
2016. jan. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem tűnt az el, csak a Win ostoba és önző...

Ezt csinéld meg:

[link]

2016. jan. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ és a segítséget is! :) Ment a pacsi
2016. jan. 8. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!