Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Valaki le tudná nekem írni...

Valaki le tudná nekem írni részletesen hogyan telepíthetem újra a gépemet Windows 7-el?

Figyelt kérdés

Szaros Windows 10 van rajta és egyenesen utálom semmilyen "komolyabb" játékot nem tudok rá feltelepíteni Pl: COD-MW a kedvencem és amióta fel tették a Win10-et nem lehet rá fel telepíteni mert nem engedi ez a fos...

Válaszokat előre is köszönöm!


2016. jan. 7. 21:39
 1/7 anonim ***** válasza:

"Szerzel" egy Windows 7-es MSDN kéfájt vagy megveszed.Az első esetben felrakod egy pendrive-ra vagy kiírod egy DVD-re.Ha ez megvan: https://www.youtube.com/watch?v=RhIc2MncE34

Driver-ek telepítése,vírusirtó meg ami kell neked.De legyen előtte biztonsági mentésed a fontosabb fájljaidból.

2016. jan. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
"Windows 7-es MSDN kéfájt" ez itt amit írtál mennyibe kerül?? am köszi
2016. jan. 7. 22:05
 3/7 anonim ***** válasza:
Az a kétfájl, az képfájl akar lenni. :) Amúgy nem muszáj MSDN-nek lennie. Internetről szoktuk letölteni ezeket. Vagy elkérni valakitől a lemezt. De előtte először is azt kell eldöntened, hogy legálisat akarsz vagy jó lesz a tört is. Mert ha legálisat akarsz, akkor azt valahol meg kell venned. Ha meg a tört is jó, akkor letöltöd a képfájlt, felrakod és feltöröd.
2016. jan. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen,képfájl akart lenni.Azért MSDN-t mert már annyi buherált verzió kikerült hogy már csak azt tartom megbízhatónak.Azt is be lehet szerezni ugyan úgy ahogy a többi verziót.
2016. jan. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
értem na és tegyük fel le töltöttem amit kell meg van minden és neki állok, mennyi esély van rá hogy el rontok valamit?? vagy el lehet ilyet rontani??
2016. jan. 7. 22:18
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem.Elég "szájbarágós"a telepítő,de legyen előtte adat mentés.A partiónázásnál jegyezz meg annyit hogy a partíciót(C-t)formázni kell,ha van D meghajtó azt nem kell.(link meg privátba)
2016. jan. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

D-t is meg kell formázni, max nem azonnal. De nem muszáj partícionálni, csak ajánlott. Viszont legyen elég nagy a C, mert sokan azzal szívnak, hogy túl kicsire állították. Én azt mondom, 100 giga minimum legyen, de akár több is.


Ha nem csináltál még ilyet és nem vagy biztos magadban, akkor legjobb, ha hívsz valakit, aki ért hozzá.

2016. jan. 8. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!