Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Megérné Digire váltani T-Home-...

Megérné Digire váltani T-Home-os internetről? (DigiNet 500)

Figyelt kérdés

Jelenleg T-Home-os előfizetésem van, hűségidővel, csomagban (NetMánia L - 30Mb / 3250Ft/hó). Igazából különösebb problémám nem volt vele (Csongrád megye, Szeged), ritkán fordul elő, hogy nincs net.


De január végén lejár a hűségidő, és gondolkodtam rajta, hogy Digire váltanék.


A DigiNet 500-as tényleg teljesíti az ígért sebességet? (Garantált sebesség 200Mbit/25Mbyte) Szokott vele problémátok lenni? És az ügyfélszolgálattal?


Összességében ugyanannyit fizetnék mint most, de cserébe az ő kínálatukban, (elméletben) gyorsabb a net, több TV csatorna elérhető, stb.


Megérné váltani?



2016. jan. 9. 15:44
 1/5 A kérdező kommentje:
A mostani internetcsomagomban megvan a maximális ígért sebesség, egyébként. (30MB - 3,75 Mbyte)
2016. jan. 9. 15:46
 2/5 A kérdező kommentje:

Ja, és egy laikus, kifejezetten hülye kérdés: Ha váltanék Digire, az ő szerelőik kijönnének, és újra bekötnék a netet/TV-t/telefont?


Bocsi a tudatlanságért ezzel kapcsolatban.

2016. jan. 9. 15:49
 3/5 anonim ***** válasza:

A vélemények erősen megoszlanak, de én csak a XV., II. valamint III. kerület pár lakása/háza nevében tudok nyilatkozni: 7 otthonból 3 kertes ház, stabil a DIGI, minden rendben van, másik 4 panel/bérház, nem rossz, bitang rossztól messze van, de a jó nem ilyen. Ahol sok lakás van, ott rengeteget spórolnak a switch-en, rossz a kábelezés, 100/50 helyett sokszor lehet örülni, ha egyáltalán a 25/20 megvan, sokszor annyi sem, de hát a hiba mindig "helyben" van, nem a szolgáltató felől. Ugyanitt a panelben sokszor órákra elmegy a TV adás, esetleg néhanapján megszakad az internetkapcsolat is.


Szóval, amennyiben kertes házban élsz/éltek, hajrá, tényleg, de ha panelben, én átgondolnám a helyedben, esetleg a környéken más DIGI-s lakót megkérdeznék, hogy neki mik a tapasztalatai.


Amúgy az ügyfélszolgálat rémes, mindenért te vagy a hülye, és ha ezt nem érted meg, akkor még hülyébb vagy. Mindenért könyörögni kell, van, hogy heteken át. Szerencsére csak párszor volt rájuk szükség az elmúlt 5 év alatt, ebből legtöbb azzal volt kapcsolatos, hogy nem mérhető a megemelt sávszél, pedig már hónapok óta elvileg 200/100-as csomagban voltunk, és az ONT volt a hibás (de mivel teljesíti a minimumot, így kit érdekel?), ettől függetlenül jobb minden lehetőséget megjátszani, mielőtt valaki felveszi velük a kapcsolatot, mert idegőrlő.

2016. jan. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy válaszoltál!


Kertes házban élek, bár állítólag a szomszéd rendre panaszkodik kimaradásokra (én még nem beszéltem vele, a másodkézből való, hozzá nem értő infókra meg nem bízom ezt).


Azért persze meg fogok kérdezni helyieket is, ismerőst, szomszédot, valakit. Miután említetted, hogy a TV-adással is gondjaid vannak, arról külön megkérdezem a szomszédot.


Még egyszer köszi.

2016. jan. 9. 18:07
 5/5 anonim válasza:

XIII. kerület panel eddig hibátlan volt az ígért szolgáltatás, legtöbb esetben a router a hibás.

Egy a baj, ha új netet igényelsz akkor számíts rá, hogy 1-2 hónapig nem hallasz felőlük, ha rákérdezel legfeljebb a szerelő telefonszámát kapod meg, hogy nála érdeklődj.


Digi500-nál mindenképpen új routert kell venned ami 20ezernél kezdődik (Nem mindegy milyen azon felül sem) különben panaszod lesz a sebességre és jogosan fognak elküldeni.

2016. jan. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!