Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem tudom a Touchpad-ot...

Miért nem tudom a Touchpad-ot kikapcsolni?

Figyelt kérdés
Asus Rog G551JW-CN319D laptopom van. Elvileg minden driver le van szedve DriverBooster által. Win10 64bit-et használok és az FN+F9 billentyű kombinációval nem tudom kikapcsolni a "Tácspadot".

2016. jan. 10. 14:04
 1/4 anonim ***** válasza:

A DriverBooster egy fos. :)

Menj fel a gyártó oldalára és keresd meg a gépedhez tartozó drivereket, töltsd le a touchpad-hez tartozót és kész.

G.

2016. jan. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 P.O.C. ***** válasza:

Ezért nem kell szutyok driver keresőkre bízni, a driver telepítést.

Egy ATK nevezetű szoftverre lesz szükséged, hogy az FN gombok működjenek.

Megtalálod a gyártó honlapján.

[link]

2016. jan. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

P.O.C. írta helyesen, az ATK-t töltsd le. Mondjuk a többit sem ártana.

G.

2016. jan. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Le van töltve mert adtak hozzá CD-t amin rajta voltak ezek a progik, és minden más működik az FN kombinációk közül kivéve ez és ez kicsit zavar mert 1 Drága volt a gép, 2 Néha elfelejtem kikapcsolni és játék közben veszem észre hogy nincs kikapcsolva akkor tegyem le kicsibe stb.
2016. jan. 10. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!