Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Laptopot szeretnék vásárolni....

Rikpat kérdése:

Laptopot szeretnék vásárolni. Seítségeteket szeretném kérni hogy melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

Mindkettőből a második (drágábbik verziót vásárolnám) Netezésre, film, Kisebb játékok futtatására kellene (mobák, wow, de természetesen ha bírja a komolyabbakat azokat is pl:Mad Max stb. ) A másik kérdésem pedig az op. Rendszerrel kapcsolatos lenne. Nem nagyon értek hozzá. De a legtöbb játék még nem kompatibilis win10-el? Pl:gépigény.hu oldalon ha a játék alá win8 van írva csak azzal kompatibilis? . Nem az üzletben vásárolnám hozzá az op. Rendszert. Ez bármiféle gondot jelentene?


[link]

[link]



#vásárlás #Asus #laptop #asus_x552mj #asus_x553ma
2016. jan. 14. 12:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Az első modellt válaszd. A második "leírásában, már ha lehet annak nevezni, mert naivitásra épít) nem találtam beépített videó-kártyát, tehát integrált lenne benne, ami a 4GB memóriából fogyaszt. 1366 x 768-as felbontáson a 920M bírni fogja a League Of Legends-et. Azonban a 900-as GeForce széria második leggyengébb kártyája, így sokat ne várj tőle. 910, 920, 930, 940, GTX 950, stb. Egyre erősebbek.


Továbbá: nincs benne DVD meghajtó. Ha nem előre telepített operációs rendszer van rajta, akkor USB-ről kell telepítened, továbbá a mellékelt driver lemezt is egy másik USB-re kell majd tenned, mert nincs min beolvasni. Ha szeretnéd még megnézem, hogy van-e jobb modell. Csak mondj egy maximális árat. De ha neked ez megfelel, akkor az ügy lezárva.

2016. jan. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Windows 8.1 64bit vagy Windows 10 64bit kell hozzá.
2016. jan. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek.Én is inkább az elsőt választanám.Az op.rendszer miatt félek kicsit.Mivel nem jogtiszta op rendszerrel tudnák megcsinálni nekem 5ezerért.Nem szeretném 30ért megvásárolni....Outlast,naruto full burst.Ezekkel szeretnék mindenképpen játszani.Gondolom ezeket azért elbírja.A másik pedig hogy az 552mj bőll mennyit számít a két proci közti külnbség(n2940/n3540)Ha a kisebbet venném mennyiben nyílvánulna ez meg?Vegyem inkább a nagyobbat?
2016. jan. 14. 13:15
 4/5 anonim ***** válasza:

Csak én vagyok a mindenki. A processzorok közti különbség:


Intel Celeron N2940 @ 4 x 1,83 GHz = 7,32 GHz

Intel Pentium N3540 @ 4 x 2,16 GHz = 8,64 GHz


Ezt te döntsd el. Outlast éppen menni fog maximális beállításokon. :)

2016. jan. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Es az op.rendszerrel akkor nem lehet gond?Van ismeros aki 5000 forintert tud ra rakni win-t.Csak az a baj hogy nem jogtiszta.
2016. jan. 14. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!