Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Kinai telefont valaki rendelt...

Kinai telefont valaki rendelt mar, milyenek a tapasztalatok a kb 60-80 € os okostelefonokkal kapcsolatban, androidos?

Figyelt kérdés

pl.

[link]


[link]


2016. jan. 16. 17:53
 1/7 |Orfeusz| ***** válasza:
Ezek a leggagyibb kínai telefon replikák. Maradj inkább "beváltabb" márkáknál. Pl egy Jiayu G2F nem is drágább de cserébe egészen megbízható és van magyar felhasználóbázisa is (mondjuk szvsz túl régi, csak azt még én is ismerem).
2016. jan. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nézz szét a Tinydeal-on. Doogee, Ulefone, Elephone, LETV, ZTE, Oukitel, Lenovó, Miezu stb. Nagyobb részét már forgalmazzák nálunk is. Én most kaptam meg innen a tabletet. SZUPER!

Tudd hogy a LETV telefongyár a harmadik a világon.

2016. jan. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csakis Europai raktarbol szabad rendelni, mert az EUn kivulit elkapjak a vamon.
2016. jan. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Utolsó! Előbb nézz utána mettől, mennyit kell fizetni. Ha nem értessz hozzá felesleges hülyeségeket írni.
2016. jan. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#4: Utanaolvastam, 22 vagy 45 eurotol (feladastol fuggoen) 27% afa terheli. Termeszetesen kijavithatsz ha nem igy van, gondolom nem esik nehezedre par sorban osszefoglalni ha mar ekkora szakerto vagy.
2016. jan. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Arra írtam ,hogy azt írtad " elkapnak a vámon". Nem elkapnak. Egy gyilkost , rablót szoktak "elkapni". Itt ha kell fizetni valamit akkor is kb úgy kell, mintha a kocsi biztosítását küldenék ki neked a hivatalból. Normálisan.
2016. jan. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6: Gratulalok, akkor te gondolom elfogod a feled gurulo focilabdat. Legalabb valami allitasba kotnel bele a roppant hasznos valaszaiddal...
2016. jan. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!