Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Vodafone Go tarifa, hogy működik?

Vodafone Go tarifa, hogy működik?

Figyelt kérdés

Venni szeretnék egy telefont, havidíjas részletekben fizetve. Ez ugye csak előfizetéses kártyával lehetséges. Én a Vodafone Go tarifát választanám, mivel nekem az pont jó. Most akkor minden hónapban a készülékdíj mellé ezt is fizetnem kell ugye? És ez a tarifa csak 2690 Ft/hó, szóval az előfizetésre csak 2690 Ft-ot kell fizetnem minden hónapban?

Remélem érthető, nem nagyon vagyok jártas ebben a témában. :(



2016. jan. 18. 17:12
 1/7 anonim válasza:

Ez attól függ, hogy milyen drága telefont választasz. Ha egy olcsóbb, kifutott modellt, akkor elképzelhető, hogy a hűségidőt vállalva, csak az előfizetés díját kell fizetned, tehát a teló szinte ingyen van.

Viszont, ha drága telót szeretnél, akkor annak ugyanúgy lesz havidíja, mint az előfizetésre, csak lehet kedvezőbben megkapod, mint ha csak a telóért mennél.

Tehát egyszer lesz 2690Ft-os havidíjad + a készüléknek is lehet hozzá, a kettőt együtt kell fizetni.

Milyen telót akarsz?

2016. jan. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Samsung Galaxy Core Prime-ra gondoltam, havi 1000 Ft-os készülékdíjjal. :)
2016. jan. 18. 17:37
 3/7 A kérdező kommentje:
és mivel most akarun átállni a vodafonehoz, ezért a szerződéskötést úgy is el lehet intézni hogy a telefonnal együtt rendelem a sim kártyát, vagy be kell menni a vodafoneba a szerződést aláírni?
2016. jan. 18. 17:56
 4/7 anonim válasza:
Az a legegyszerűbb ha bementek. Van màr telefonszâmod, amit àt akarsz vinni?
2016. jan. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Megnéztem közben a honlapon.

Ez úgy van, hogy 24 hónap hűségidővel havi 2690Ft havidíj + 1000Ft készülékdíjat kell fizetned.

Viszont átvételkor 14990Ft-ot kell fizetned, ez készülékdíj.

Összefoglalva: 14990Ft + 24x3690Ft a teló ára.

Havi 490Ft-ért lehet még biztosítást kötni, szerintem ez nem kötelező.

2016. jan. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Illetve nem a teló ára, hanem a teló és az előfizetés együtt annyi 2 évre. :)

remélem így már érthető volt.

2016. jan. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igen érthető, nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszokat! :)

Egyébként nem akarok számhordozást, hanem új előfizetős kártyát szeretnék rendelni, de azt írták hogy ez így online megrendeléssel is elintézhető.:)

2016. jan. 18. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!