Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Előfizetésnél mennyit kell...

Előfizetésnél mennyit kell fizetni?

Figyelt kérdés

Üdv. Venni szeretnék magamnak egy Samsung Galaxy S6 Edge telefonta vodafone -tól, de nem tudom hogy ez hogy van.


Összesen

Megrendelés összege:

(Készülékek árából és az előre fizetendő havidíjból tevődik össze) 226 682 Ft

Havonta összesen fizetendő:

(A készülék és a tarifa havidíjából tevődik össze) 3 690 Ft / hó

Miből áll az átvételkor fizetendő összeg?


Az előre fizetendő első havidíj(ak) és a készülék(ek) árának összegéből tevődik össze.


Akkor ez most azt jelenti, hogy minden hónapban kell fizetnem 3690Ft -ot, vagy legelőször fizetnem kell 226 ezer Ft -ot és még utána azt a 3690 -et 24 hónapig?


Vodafone Go E e-Packkel 2 690 Ft / hó a csomag.



2015. dec. 18. 22:17
 1/4 anonim válasza:

Szia


Elég nagy etetés az egész . Hírdetik, hogy csak ennyi meg annyi. S amikor folyamatban van az ügyintézés akkor derül ki valójában, hogy mennyit is kell majd fizetni érte. Amikor írják a szuper olcsó havidíjakat és a beléjük foglalt jó tartalmakat, akkor csak azt felejtik el elmondani, hogy az a csomag tényleg annyi az 1000 éves aranykártyás, törzsgárda tagoknak... vagy mittudomén. Az új előfizetők viszont szívnak egy rendeset. Én Galaxy s6 telot vettem egy konkurens szolgáltatónál. 5500 forint előfizetési díj + 8000 forint törlesztőrészlet. Mindezek tetejébe elkértek 93ezer előleget... Holott először csak 50ezer előlegről volt szó. De a telefonban az ügyintézőhölgy elkezdett személyeskedni, a munkahelyi beosztásomról, fizetésemről kérdezett majd azt mondta, hogy nem 50et hanem 93at kell előre befizetnem... Mert neki ezt írta ki a gép az adataim alapján . Szóval ez van.

2015. dec. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De akkor fizetni kell előleget vagy nem? nem azt kértem hogy meséld el a te történeted
2015. dec. 19. 13:43
 3/4 anonim ***** válasza:

"vagy legelőször fizetnem kell 226 ezer Ft -ot és még utána azt a 3690 -et 24 hónapig"

Ezt kizártnak tartom, mert ez a telefon kb. 200 ezer forint kártyafüggetlenül. De nem tudom, mert kicsit nekem is zavaros a megfogalmazás.

2015. dec. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Átvételkor 224900Ft-ot kell fizetned, plusz havonta 1000Ft-ot a tarifacsomag díján felül.

Így lesz a későbbiekben a számlád 3690 Ft.

2015. dec. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!