Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Olyan ügyben írok hogy szeretn...

Gasda kérdése:

Olyan ügyben írok hogy szeretnék egy szakértőt arról megkérdezni hogy a minap a számítógép lecsapta a biztosítékot, és próbáltam utána elindítani, de kb 1 másodpercenként folyamatosan újraindult processzor vagy alaplap lehet?

Figyelt kérdés
2016. jan. 19. 23:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem vagyok szakértő, de szerintem táp.
2016. jan. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
jó is lenne, de másik alaplappal azt is próbáltam is működött :/
2016. jan. 19. 23:18
 3/9 A kérdező kommentje:
és*
2016. jan. 19. 23:18
 4/9 anonim ***** válasza:
Tápegység a hibás. Én nem próbálgatnám más alaplapokkal, mert azokat is tönkreteheti.
2016. jan. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
hát én már nem tudom ez a 3. lehetőség ezek szerint, csak nem értem hogyha az egyáltalán nem indul el meg semmi, akkor a másik gépet hogy tudja üzemeltetni
2016. jan. 19. 23:27
 6/9 anonim ***** válasza:
Legegyszerűbb amúgy elvinni egy szervízbe, mert távgyógyítani nem tudunk. :)
2016. jan. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Tápegység pontos típusa kell. Ha nincs rajta kellő védelem, akkor tönkre tehette valamelyik komponenst, emiatt célszerű az alaplap/processzor párossal együtt kicserélni a tápot is, feltéve, ha azok tényleg tönkrementek.

Általában szemmel láthatóak az égésnyomok, de ha nincs, érdemes szakértőhöz vinni.

2016. jan. 20. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Figyu hány éves a gép ? 12-13 akkor a processzor a szar és azt nem nagyon tudod megcsinálni csináltatni tehát akkor az egésznek vége de ha csak 3-5 éves a procinak még mennie .kell tehát ha még fiatal a gép akkor táp amit drágán javítanak
2016. jan. 20. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
mind a 2 hibás volt, alaplap is és processzor is, nem szórakoztam vele rakattam össze 250é egy gépet
2016. febr. 18. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!