Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik laptop a legjobb?

Melyik laptop a legjobb?

Figyelt kérdés

Ezt a 3-at néztem ki,főleg league of legends re használnám.

Ha van jobb max 120.000 ért linkelnétek? Feltétel csak a proci,szeretném ha intel lenne.

[link] 113.800

[link] 116.990

[link] 119.990



2016. jan. 23. 00:07
 1/5 anonim ***** válasza:
40%

Szia!


Csak az utolsó link jó. A többivel csak találati lista jön be. Sajnos az utolsó az nem jó, mivel integrált, azaz processzor-grafika van benne, nem videó-kártya. Így azzal biztosan nem tudnál játszani.


120.000-ért én a következő terméket javasolnám (öcsém LoL-ozik, így tudok viszonyítani, hogy milyen konfiguráció kellene):


ASUS X554LJ - i3-5010U, 15.6HD, 500 GB, 4GB, Geforce 920M 2GB, DVD RW + Ajándék optikai egér


[link]


Nem fényes, hanem matt a kijelzője szerencsére. i3-as processzor van benne, 2 mag, de 4 szál, tehát 4-szeres szorzós, nem sima 2 magos. 920M-es GPU van benne, 900-as széria második darabja (alulról). Memóriát majd tudsz bele venni, ha nem elég. Lett volna egy másik, de gyengébb processzorral és 8GB memóriával, de ezt választottam, mert a memóriát lehet bővíteni a CPU-t nem.


Maximális beállítások mellett fogja vinni a játékot.

2016. jan. 23. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Felejtsd el őket, a Digiprime nem ad rendes garanciát, onnan semmit sem szabad vásárolni, az Asus X széria nem ajánlott a rossz minősége miatt, a Lenovok sem ajánlottak mostanság, ennyiért a Fujitsu A514et vegyed, vagy ha találsz ennyiért, akkor Dell Inspiron 5558at
2016. jan. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm mind kettőtöknek a válaszát,elsőnek csak annyit hogy jó lenne a laptop amit ajánlottál,csak sajnos én olyant szeretnék amibe alapból van windows,mivel nekem nincs win telepítő cd-m. :/

A második válaszolónak pedig csak annyit,hogy megfontolom a tanácsodat és nézegetni kezdem a dell gépeket.:)

2016. jan. 25. 09:29
 4/5 A kérdező kommentje:

Valamíért nagyon ragaszkodok az asus-hoz. :/

Ezt néztem ki,kicsivel több(130.000) mint a rászánt pénz de legfeljebb később lesz meg. Ez lenne az!


[link]

2016. jan. 25. 09:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Az általam linkelt két gép az, amelyik megbízható ennyiért, a többi kerülendő
2016. jan. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!