Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szeretnék egy minecraft...

Szeretnék egy minecraft launchert. Néztem tutorialokat meg minden, de ha pont úgy csinálom, nekem akkor se működik. Többi lent (? )

Figyelt kérdés
pontosabban olyat mint a mestermc tehát beleértve a bányaközpontot meg mindent. Thehát egy teljes php és MySQL felületet is pluszban a c#-ban megírt részhez. Csakhogy én ezt nem tudom megcsinálni. Szerintetek ha megcsináltatom freelanceren mondjuk akkor mennyit fizessek az embernek aki megcsinálja? (mennyivel indítsam ezt a "licitet") vagy tudtok javasolni valami jobbat mint a freelancert vagy olyan oldalt ahol ezt olcsóbban (vagy akár teljesen ingyen) és készen is le lehet tölteni a source kóddal és a teljes php felülettel? mint ez a sok videomegosztó php script... A válaszokat előre is köszönöm.

2016. jan. 24. 11:29
 1/1 anonim válasza:
Ehhez sok programozói tudás kell... De van olyan oldal ahol lehet venni és iszonyat drága! 12 ezer egy hónapra... Én is megcsináltam eddig de azt hiszem azért nem jó mert nincs saját rendszered maga valami ilyesmi mindegy remélem azért tudtam valamit segiteni.
2016. márc. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!