Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » SÜRGŐS! Hogyan frissítsem fel...

SÜRGŐS! Hogyan frissítsem fel az excel tudásom, gyakorlatilag mindent elfelejtettem? Lent

Figyelt kérdés

Négy éve diplomáztam, pénzügyesként, az excelt rengeteget használtuk.Nemcsak alap excel, de külön pénzügyi, statisztikai függvényeket is. Sajnos azóta nem sikerült elhelyezkednem a szakmámban, egy kisebb cégnél voltam, ahol szinte nem is kellett excelt használnom.

Szóval alaposan megkopott a tudásom. Új munkát szeretnék, és ehhez kellene a tudásomat ismét naprakészre hozni. Sajnos a főiskolás jegyzeteim már nincsenek meg. Tud valaki javasolni könyvet, weboldalt, ahol gyakorolhatok? Egy tematikus, jól felépített leckére, gyakorlásra lenne szükségem!



2016. jan. 24. 21:45
 1/3 A kérdező kommentje:
Tényleg szinte semmire sem emlékszem :/ gyakorlatilag a szum függvényen, a cellaegyesítésen és az alap formázási műveleteken kívül semmire sem emlékszem.
2016. jan. 24. 21:46
 2/3 Samusaran válasza:

Gugliz rá: "excel használat"


Biztosan találsz majd olyat, amit keresel..

2016. jan. 25. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Kőváry Orsolya ***** válasza:
Ha szánsz rá pénzt, akkor www.ExcelTitok.hu, [link]
2016. jan. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!